Новини світу. 29 квітня. В Європі масово закликають бойкотувати Євро через переслідування Тимошенко.

Бойкот Євро-2012 в Україні варто організувати - Казіні

ЄС повинен розглянути можливість “певної форми бойкоту” матчів Євро-2012 в Україні через порушення владою демократичних норм, зокрема, переслідування екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Про це написав екс-глава нижньої палати парламенту Італії П’єр Фердінандо Казіні у статті для газеті Іl Мessaggero. Політик зазначив, що заплановане на початку літа Євро-2012 може стати доброю нагодою для Євросоюзу, аби продемонструвати, що європейська спільнота є не лише географічним утворенням, якому залежить виключно на економічній співпраці, а – в першу чергу – дбає про спільні демократичні цінності.

“Через кілька тижнів погляди усього континенту будуть спрямовані в Україну, державу, котра також хоче приєднатися до Євросоюзу. Думаю, що – без демагогії, але також з наполегливістю – ЄС може і повинен розглянути можливість певної форми бойкоту (Євро 2012)”, – наголосив він.

Екс-глава палати депутатів нагадав, що бойкотувати матчі чемпіонату в Україні на початку березня запропонував екс-глава італійського уряду на зборах “Європейської народної партії”, зазначивши, що – попри різницю в поглядах – він згоден, що бойкот Євро-2012 в Україні варто організувати.

Казіні назвав “неприйнятною” відсутність реакції Євросоюзу на те, що відбувається з екс-главою українського уряду.

Як повідомлялося, раніше з закликом бойкотувати Євро-2012 в Україні через поводження з Тимошенко виступив глава соціал-демократичної партії Німеччини Зігмар Габріель.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.