Новини економіки. 26 квітня. Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повідомив, що претензії колишні – порушення технології виробництва.

Поставки української продукції будуть відновлені відповідно до домовленостей

Росспоживнагляд завершив перевірку четвертого українського підприємства, Дубномолоко, яке має намір постачати сир на ринок РФ. Про це заявив керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

“Сьогодні наші фахівці повертаються в Москву. Претензії колишні – порушення технології виробництва“, – сказав Онищенко.

“Дано рекомендації з усунення порушень. Що стосується відновлення поставок української продукції, то це буде зроблено відповідно до досягнутих домовленостей”, – сказав Онищенко.

Між тим проінспектовані українські сироварні підприємства як і раніше не можуть поставляти продукцію на російський ринок, незважаючи на офіційний дозвіл Росспоживнагляду, повідомив напередодні директор департаменту ветеринарної медицини Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Башинський.

“Ми чули заяви, що трьом проінспектованих заводам експорт в РФ дозволений, але на сьогоднішній день поки що відвантажень немає… На кордон формуляра дозволу ввезення не надходило. Росія не впускає”, – сказав він журналістам у Києві в середу.

Башинський повідомив, що в рамках домовленостей з Росспоживнаглядом українські виробники сиру збираються підписати меморандум про виконання вимог інспекторів російського відомства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.