Новини України. 6 квітня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що, незважаючи на те, що в країні є резерв людей працездатного віку, відчувається дефіцит трудових ресурсів.

Прем'єр виявив "перекіс" на українському ринку праці

“Утворився якийсь перекіс. З одного боку ми говоримо, що у нас 8 млн активних працездатного віку, це наш резерв. А з іншого боку ми відчуваємо дефіцит трудових ресурсів, наприклад, у будівництві, там, де у нас пішов розвиток – в машинобудуванні та т.д. “, – сказав прем’єр.

Він підкреслив, що влада буде вирішувати цю проблему.

“Звичайно, ці проблеми виникли не вчора, і ті заходи, які ми повинні прийняти, це дії не одного дня. Це повинен бути довгострокове серйозний захід, який дозволить нам дійсно вирішити цю проблему”, – сказав Азаров.

Він також нагадав, що доручив віце-прем’єр-міністру Тігіпко очолити робочу групу з розробки нової редакції проекту закону “Про зайнятість населення” і протягом місяця подати його на розгляд уряду.

За словами Азарова, при підготовці законопроекту повинні бути проведені обов’язкові консультації з роботодавцями, профспілками, вченими і громадськими організаціями.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.