Новини України. 13 квітня. Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що на телеканалі ТВі дійсно проводиться позапланова податкова перевірка.

Податкова підтвердила інформацію про перевірки Тві

Її проведення є виконанням законної та обов’язкової вимоги слідчого райуправління МВС України у м. Києві, інформують в прес-службі ДПС у місті Києві.

Податковим кодексом України визначено, що однією із підстав для проведення перевірки є отримана податковим органом постанова слідчого, винесена відповідно до закону у кримінальних справах, що перебувають у їх провадженні. При цьому звертаємо увагу, що отримана постанова є обов’язковою до виконання. Ухилення від виконання постанови слідчого тягне за собою відповідальність згідно закону, йдеться в повідомленні податкової.

Таким чином, відзначають в податковій, Державна податкова служба не може нехтувати законними вимогами слідчого та діє в межах та у спосіб, визначений законодавством України.

Вказана перевірка проводиться за постановою слідчого з метою встановлення істини у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури, яка розслідується слідчими, підпорядкованими МВС України, заявляють в ДПС.

У разі недопущення до перевірки працівників органів ДПС, податківці будуть діяти, згідно вимог законодавства.

Водночас представники телеканалу ТВі досі не розуміють, яка саме кримінальна справа стала причиною для таких перевірок.

“Що за кримінальна справа? Яка прокуратура порушила? По якій статті? Яке відношення до неї має наш телеканал? Запитання без відповідей поки що…”, – йдеться в повідомленні ТВі, розміщеному на сторінці телеканалу в Facebook.

Як повідомляв NM, податкова вирішила провести раптову перевірку телеканалу ТВі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.