Новини України. 11 квітня. Міліція обіцяє посадити активіста Комітету учасників помаранчевої революції за роздачу презервативів, на яких нібито намалювали лице Януковича.

В міліції побачили на презервативах лице Януковича - КУПР

Про це повідомляє прес-служба КУПР.

Вадима Лісового пообіцяли посадити за кримінальний злочин, що полягає в образі честі і гідності Президента України. Він – один з двох активістів, які збиралися сьогодні роздавати презервативи на Бесарабській площі і був до початку роздачі затриманий міліцією з незрозумілих причин.

“Таким чином, саме міліція вважає, що обличчя чоловіка, зображеного на упаковці з презервативом, належить Януковичу В.Ф. Сам Вадим нічого подібного не стверджував. Тобто, саме на думку керівництва київської міліції, перша посадова особа України є кондомом”, – йдеться в повідомленні КУПР.

Вадим Лісовий сьогодні збирався безкоштовно роздавати презервативи на Бесарабській площі у Києві.

“Повідомлення про проведення індивідуальної доброчинної акції в органи виконавчої влади було подане завчасно, акція не була заборонена судом. Втім, ще до того, як активіст почав роздачу презервативів, його пограбували невідомі особи в цивільному одязі, а дещо пізніше затримали працівники Шевченківського РУ ГУ МВС в м. Києві. В райуправлінні було складено фіктивний протокол про нібито вилучення презервативів дільничним інспектором, хоча останнього на місці подій не було”, – розповідають в організації.

Активіста також намагалися допитувати працівники ВБЕЗ, з’ясовуючи де, ким і за які кошти було видрукувано упаковки для презервативів, на яких зображено обличчя, яке на переконання міліції належить Президенту України. За відсутності адвоката Вадим Лісовий пояснення давати відмовився, посилаючись на ст. 63 Конституції України.

Врешті-решт активіста відпустили, взявши розписку про те, що він зобов’язується з’явитися в разі виклику до міліції, інформують в КУПРі.

“Буде порушено кримінальну справу за образу честі і гідності Президента”, – цитує організація слова представника правоохоронних органів.

“Чому в міліції вважають Президента України кондомом, на цей час невідомо. ВГО “Коаліція учасників Помаранчевої революції” і ГІ “Чорний Комітет” категорично заперечують, що презерватив з людським обличчям, зображений на коробочці, є Президентом України, і підкреслюють, що усі персонажі вигадані, і будь-яка подібність з реальними особами є випадковою, про що зазначено на упаковці презервативу”, – відзначають в організації.

За законом України, справу за образу честі і гідності може бути порушено лише в разі подачі особистої заяви особи, яка вважає, що їй завдано образи діями підозрюваного.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.