Новини України. 12 квітня. Влада продовжує соціальний геноцид громадян.

Павловський: влада "накинула" на свої потреби мільярд гривень

Про це заявив міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський.

За його словами, в урядовому законопроекті про внесення змін до Держбюджету влада передбачила лише збільшення своїх соціальних гарантій, передає прес-служба БЮТ.

Павловський повідомив, що опозиційний уряд вносить свій, альтернативний законопроект про внесення змін до Держбюджету, який передбачає збільшення прожиткового мінімуму з 1 квітня до 1450 грн., мінімальної зарплати до 1506 грн., що у свою чергу призведе до збільшення рівня середньої зарплати до 5 тисяч гривень.

Водночас, за словами опозиційного міністра, “якщо уважно проаналізувати зміни до бюджету, то видно, що влада не забула про себе, про що свідчить виділення майже 1 млрд. грн. на свої бюрократичні забаганки: 10 млн. грн. на перевезення гаранта та його челяді; 15 млн. на скрепки і папір Кабміну; податковій і митниці підкинули по 100 млн.; міліції – 94 млн. на охорону громадського порядку”.

Водночас на 13 мільйонів зменшена стаття бюджету на сприяння малому бізнесу.

Андрій Павловський вважає, що влада за декілька місяців до виборів “накине по 100 гривень до пенсії”.

“Однак влада не пропонує жодної зміни до статей бюджету, які визначають базові соціальні стандарти: прожитковий мінімум, мінімальну зарплату та пенсію”, – обурився він.

Міністр опозиційного уряду також повідомив, що у змінах до бюджету уряд залишає сумнозвісні прикінцеві положення, які зупинили дію 11-ти законів про соціальний захист 16-ти категорій громадян, зокрема, афганців, чорнобильців, дітей війни, а уряд й надалі у ручному режимі буде вирішувати кому давати пільги, а кому – ні.

“Соціальні ініціативи президента та уряду – це передвиборчі подачки з награбованого”, – заявив Андрій Павловський.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.