Новини економіки. 26 квітня. Україна буде віддавати борг Міжнародному валютному фонду з бюджету.

Підвищення тарифів на газ для українців поки що не планується

Про це журналістам сказав прем’єр-міністр Україна Микола Азаров, коментуючи переговори Сергія Арбузова та Юрія Колобова у Вашингтоні з МВФ.

“Коли говорив наш прем’єр-міністр, до цього скептично ставилися. Коли про це говорить віце-президент Світового банку, що Україна прекрасно впорається зі своїми зобов’язаннями, – вірять. Хотілося б, щоб і прем’єр-міністру вірили, тому що він краще знає ситуацію в країні. Ще раз підкреслю, нам важко, але з усіма зобов’язаннями ми розрахуємося”, – запевнив глава уряду.

“Будемо повертати за рахунок наших коштів, адже ми не візьмемо їх з кишень тих, хто їх розтратив. Будемо повертати за рахунок бюджету з наших з вами кишень. Повернемо … “, – сказав прем’єр.

М. Азаров додав, що Україна не буде підвищувати ціни на газ для населення задля продовження співпраці з МВФ. Він підкреслив, що Україна донесла до МВФ і Світового банку, що не можна робити українців заручниками нестійкої світової економіки.

За словами Азарова, підвищення тарифів на газ буде можливо тільки після модернізації ЖКГ, перегляду цін на російський газ і збільшення власного газовидобутку.

За матеріалами UBR, УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.