Новини спорту. 23 квітня. На Євро-2012 продадуть ще 50 тис. квитків, що надійдуть в продаж вже з травня.

В резерві є ще близько 50 тис. квитків

Про це повідомив операційний директор УЄФА Events SA Мартін Каллен на презентації дизайну квитків до Євро-2012, передав кореспондент ГолосUA.

Каллен нагадав, що продаж квитків на Євро-2012 почався більше року тому. На 31 матч було подано 12 млн. заявок. На даний момент вже реалізовано понад 95% квитків.

«Але в резерві є ще близько 50 тис. квитків, що надійдуть в продаж на початку травня. Це квитки за квотами Національних федерацій різних країн, які не використали свою можливість», – повідомив Каллен.

За його словами, залишилися квитки можна буде купити як в Україні, так і в Польщі. Зокрема, що стосується України, то придбати квиток можна буде через філії «Укрсоцбанку». Також у вільному продажі квитки будуть у касах стадіону «Металіст» (Харків) та стадіону «Донбас-Арена» (Донецьк).

Як зазначив Каллен, реалізація 50 тис. квитків стане останньою можливістю придбати квиток на євро.

У той же час директор УЄФА Events SA розповів про ступінь захисту квитка. Підробити його практично неможливо, запевнив Каллен.

«Усі елементи захисту я не можу назвати, але одні з найбільш поширених – це голограма і код на зворотному боці квитка. Стюарди, які пропускатимуть людей на стадіони, будуть знати ще п’ять-шість елементів захисту», – додав директор УЄФА Events SA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.