Новини України. 27 квітня. Найбільш однобічно в квітні висвітлювали інформацію Перший національний та Новий канал — 92%.

Українські телеканали необ'єктивно висвічують події

В новинах на українських телеканалах зросло висвітлення подій в Україні лише з однієї точки зору.

Про це свідчить дослідження «Моніторинг українських новин», що був проведений Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України.

Експерти проаналізували квітневі випуски новин каналів УТ-1, 1+1, «Інтер», «Новий канал», ICTV, СТБ, ТРК «Україна» і ТВІ.

Згідно з результатами дослідження, текст якого є у розпорядженні ZN.UA, одностороннє висвітлення політичних подій зросло з 79% у лютому до 84% у квітні. Лише у 16% випадків представлено альтернативну думку (21% у лютому).

Найбільш однобічно в квітні висвітлювали інформацію Перший національний та Новий канал — 92%.

На ICTV висвітлення подій з однією точкою зору склало 88%, на телеканалі «Україна» — 86%, на 1+1 – 84%, на Інтері – 79%, на СТБ – 76%, на ТВІ – 75%.

В лютому найбільш однобічно висвітлював інформацію також Перший національний – 92%, За ним йшов ICTV — 91%. Третє-четверте місця ділили 1+1 та Новий канал – 79%. На СТБ єдина точка зору була представлена у 76% новинних сюжетів, на телеканалі «Україна» — у 74%. «Інтер» і ТВІ в лютому були визнані найбільш «об’єктивними» з показником відповідно 72% і 68%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.