Новини культури. 10 квітня. В Україні почали знімати перший повнометражний мультфільм у форматі 3D, під назвою “Хто боїться дядечка Бабая”.

Планується вихід продовження "Пригод капітана Врунгеля" в 3D-форматі

Про це розповів відомий мультиплікатор, режисер мультфільмів “Острів скарбів”, “Доктор Айболить” та “Пригоди капітана Врунгеля” Давид Черкаський.

“Ось на Украінамафільмі зараз в розробці серіали “Пригоди Котигорошка та його друзів”, а також “Коп і Штик – кроти-пронози”. До того ж, почався знімальний період першого повнометражного мультфільму в технології 3D “Хто боїться дядечка Бабая”. Так що хочеться вірити, що павутину зі студій вже можна сміливо знімати “, – розповів Черкаський.

Формат 3D – це взагалі прорив який, і цікаво ж як. Я завжди дотримувався такої позиції, що всі технічні досягнення гарні, тому що вони спрощують процес, дозволяючи працювати швидше. Комп’ютер – це просто замінник руки, головне, щоб голова працювала, а в ній були цікаві ідеї”, – вважає Черкаський.

“Ось ще по секрету скажу: дуже можливо, що незабаром вийде мій мультфільм – продовження “Пригод капітана Врунгеля”. Ми вже пілот зробили і, дасть Бог, скоро почнемо зйомки. Планується, що він буде в 3D форматі. Мені дуже цікаво спробувати робити таку мультиплікацію”, – зазначив мультиплікатор.

Нагадаємо, що зараз проходять зйомки першого вітчизняного фільму жахів в 3D під назвою “Синевир”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.