Новини України. 16 квітня. На сьогоднішній день рішення про госпіталізацію засудженого екс-прем’єра Юлії Тимошенко в значній мірі залежить від німецької сторони.

Українські лікарі вже хочуть покласти Тимошенко в лікарню

В своєму звіті закордонні лікарі рекомендують або не рекомендують запропоновану їй ЦКБ №5 “Укрзалініці”, однак остаточно визначитися повинна сама Тимошенко. Про це вчора після зустрічі колишнього прем’єра з німецькими лікарями в Качанівській колонії розповіла голова медичної комісії, перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моїсеєнко.

У той же час, вона відзначила, що німецькі лікарі поки не надали інформацію про додаткові методи дослідження, лікування і реабілітації Тимошенко представникам української частини комісії.

“Наші колеги з Німеччини підкреслюють, що представлять свій висновок у письмовій формі. Сьогодні ми, на жаль, не маємо можливості почати терапію, що було б для нас принципово важливим, оскільки клінічної бази ЦКБ “Укрзалізниця” досить для початку діагностики та лікування Юлії Тимошенко“, – заявила Моїсеєнко.

Вона також зазначила, що 95% методів лікування, які пропонувалися Тимошенко, можна було реалізувати за місцем її постійного перебування – в колонії. У той же час, екс-прем’єр відмовлялася, скориставшись на це своїм правом як пацієнта.

Як відомо, вчора до Харкова для огляду екс-прем’єра вчора прибула група німецьких лікарів. Вони оглянули ЦКБ №5 та відвідали Тимошенко. Побувавши в лікарні, німецький професор Карл Макс Айнхойпл зазначив, що вона “дуже красива, але ця краса не означає автоматичного одужання пані Тимошенко”.

За матеріалами “Харків. Коментарі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.