Новини економіки. 24 квітня. Українські компанії, які працюють в інтернеті, готують до міграції своїх серверів за кордон.

Інтернет
Українські інтернет-компанії подумують про еміграцію

Після перевірок правоохоронців компанії Футболка.ua, яка рекламувала в інтернеті свою продукцію, спроби правоохоронців заблокувати файлообмінник ex.ua, закриття сайту “Дорожній контроль” та відкриття кримінальної справи проти менеджерів одного з найбільших українських Інтернет-магазинів Rozetka.ua у більшості компаній “чемоданний настрій”.

Експерти застерігають, що це може бути тенденцією для України, адже тримати свої сервери в українських дата-центрах стає небезпечно.

“Переїдуть всі ті, хто ще не переїхав за кордон. Там і хостинг дешевший, і безпечно. Не потрібно боятися, що хтось прийде і без рішення суду вийме всі твої сервери”,- прокоментував голова Асоціації розвитку Інтернет-простору Левандовський.

Він впевнений, що за кордон перенесуть сервери ті компанії, які дбають про розвиток свого бізнесу, адже нормально розвиватися “під страхом раптової перевірки правоохоронцями” неможливо.

На його думку, від цього втратить держбюджет, адже українські хостери нестимуть збитки.

“Якщо держава не зацікавлена, аби інтернет-ринок нормально розвивався, то захищатися компаніям не має сенсу. Вони просто позакриваються”,- впевнений Віктор Левандовський.

За матеріалами Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.