Новини технологій. 5 квітня. З країн СНД Україна випередила Росію, позаду залишилися Молдова (78 місце) і Грузія (88-е місце). Польща – на 49-му місці, а Росія – на 56-му.

Минулого року Україна займала 90-е місце

Варто відзначити, що минулого року Україна займала 90-е місце, тобто, піднялася в рейтингу на 15 пунктів, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Рейтинг, що відображає ступінь розвитку в країнах ІКТ, а також готовність до впровадження нових технологій “Індекс мережевої готовності 2010-2011″ був опублікований Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ, «Всесвітній економічний форум”).

У рейтингу продовжують лідирувати скандинавські й азіатські країни. Першу десятку складають Швеція, Сінгапур, Фінляндія, Данія, Швейцарія, Нідерланди, Норвегія, США, Канада і Великобританія.

Причому з торішнього рейтингу перша трійка країн не змінилася.

Це – 11-а редакція рейтингу. Індекс “Індекс мережевої готовності” (NRI), на підставі якого складається рейтинг, обчислюється за трьома напрямками: загальним станом бізнесу, регуляторним та інфраструктурним середовищем, готовнісю користувачів, бізнесу та уряду використовувати ІКТ і отримувати від цього вигоди або прибуток. Також оцінюється фактичне проникнення послуг ІКТ в суспільстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.