Новини України. 11 квітня. У Партії регіонів заявляють, що Україна – це багатонаціональна країна.

Олена Бондаренко: у нас багатонаціональна країна

У цій політсилі також вважають, що українці можуть втратити свою рідну мову через націоналізм.

Про це заявила народний депутат від фракції Партії регіонів Олена Бондаренко, говорячи про ситуацію навколо дублювання іноземних фільмів українською мовою.

“Ми втратимо українську мову, коли ось такі недолугі дії, які були зроблені колись нашими політичними опонентами, через введення обов’язкових драконівських квот, стає нереально виконати. Ось тоді якраз і втратимо українську мову”, – зазначила Бондаренко.

На переконання регіоналки, “більшої шкоди, ніж український націоналіст, який кричить, як він любить Батьківщину, і залюбив її вже до смерті, ніхто, напевно, не приносить”.

Крім того, коментуючи інформацію про те, що в 2012 році обов’язкове дублювання іноземних фільмів на території України було скасовано, політик сказала: “Хто вам таке сказав? Дубляж зобов’язаний бути українського виробництва”.

У той же час, на уточнювальне запитання, якою мовою цей дубляж повинен здійснюватися, Бондаренко заявила: “Послухайте, у нас багатонаціональна країна. І якщо ви не знаєте, що у нас більше 47% вважають російську рідною, значить, ми з вами живемо в різних країнах. Але ж є право говорити рідною мовою і отримувати інформацію рідною мовою”.

“Що ви скажете людям, які живуть на Сході і хотіли б ходити в кінотеатри і дивитися, наприклад, фільм “Дівчина з тату дракона” не українською?” – поцікавилась у журналістів регіоналка.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.