Новини світу. 5 квітня. Сім компаній, що займаються постачанням води, з четверга, 5 квітня, вводять обмеження на використання прісної води південній, південно-східній та центральній частинам Великобританії.

Британці обмежаться у використанні води

Згідно з новими правилами, британцям заборонено використовувати шланги для поливу рослин та газонів. Також вводиться заборона на використання прісної води для наповнення декоративних фонтанів. Винятки зроблено для національних та міжнародних спортивних майданчиків, що прийматимуть великі національні та міжнародні змагання, об’єктів, де використання шлангу для очистки території пов’язане із заходами гігієни. Також шланги дозволено використовувати більшості автомийок.

Водопостачальники стверджують, що у них не має вибору, окрім введення заборони. Оскільки посуха останніх років сильно позначилася на водних ресурсах країни. Так, в окремих районах внаслідок посухи рівень ґрунтових вод опустився до рівня кризи 1976 року.

Більшість постачальників прогнозує, що заборона протримається впродовж літа 2012 року.

Обмеження у використанні прісної води торкнуться 20 мільйонів споживачів. За недотримання заборони порушникам загрожує штраф – одна тисяча фунтів стерлінгів.

Джерело ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.