Новини України. 12 квітня. Друзі головного підозрюваного Євгена Краснощока зібрали 100 тисяч гривень на адвоката і погрожують помститися “бунтуючому бидлу”.

У миколаївських нелюдів з'явилися фанати

Це може здатися неймовірним, але це так: співчуваючі миколаївським відморозкам вже зібрали для них більше сотні тисяч гривень! І це при тому, що групи в соціальних мережах, де оголошується збір грошей, в лічені години стають об’єктом цькування з боку мережевого співтовариства і блокуються адміністрацією ресурсів.

“Якби нам не заважали заангажовані раби зомбоящика (телевізора. – авт.), ми б зібрали набагато більше, – каже Ілля, один з активістів руху на підтримку гвалтівників. Збір коштів почався після того, як були закриті групи, присвячені альтернативній думці про Оксану Макар і про те, що сталося. Ви розумієте, що йде нав’язування суспільству неправдивих цінностей, занепалих жінок звеличують до рівня героїв нації, ховають їх на VIP-місцях, а на сім’ї нормальних людей і взагалі всіх інакомислячих влаштовують публічне цькування”.

У закритих групах і форумах нормальні з точки зору організаторів груп люди не соромляться у висловах: “Женька – герой! Все правильно зробив, просто дівка живуча виявилася”, “Ого, як бидло збунтувалося, але нічого, ми їм ще покажемо”.

Ці люди в основному спілкуються на сторінках руху хедхантерів, які пропагують очищення міст від наркоманів, бомжів, повій, “кольорових” і взагалі всіх, хто не поділяє їх поглядів. Причому найжорстокішим чином.

“Я, якщо чесно, не очікував, що їх виявиться настільки багато, – каже джерело в МВС. – Радує, якщо можна так виразитися в подібній ситуації, що більшість з них – жителі Росії”.

“По сторінці в соціальній мережі можна багато чого розповісти про її власника, – говорить психолог Марія Чижова. – Я просто в шоці від побаченого. Розумієте, не може людина без певних відхилень на своїй стіні ВКонтакте (її бачить кожен, хто заходить на сторінку. – Авт.) розміщувати відео, в якому живу людину шматують на частини бензопилами. А під цими “тошнотворними” кадрами десяток коментарів 18-20-річних хлопців і дівчат: “Ух ти, як круто!”, “Хотів би і я так спробувати”.

Тим часом Головне слідче управління МВС України завершило розслідування резонансного вбивства Оксани Макар. У найближчі дні матеріали справи будуть передані до суду. Подробиці, крім уже відомих фактів, поки не розголошуються. Але, за даними, істотних змін за останні тижні не сталося: усім трьом ставиться вбивство при обтяжуючих обставинах. Двоє звинувачуються ще й у згвалтуванні.

А на рахунок Оксани Макар небайдужі люди продовжують перераховувати гроші. Хоча всі вони заморожені до сороковин – так вирішила мама померлої дівчини Тетяна Суровіцкая. А потім, пообіцяла жінка, вона купить найкрасивіший пам’ятник дочці і перерахує гроші на лікування Саші Попової, яку до напівсмерті побили в той же день, коли сталася біда з Оксаною.

Джерело Комсомольская правда в Украине

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.