Новини світу. 8 квітня. Поліція в США заарештувала в неділю двох чоловіків, підозрюваних у вуличній стрілянині в минулу п’ятницю в місті Талса (штат Оклахома), в результаті якої троє людей загинули, ще двоє отримали важкі поранення.

Джейк Інгланд та Елвін Уоттс

У п’ятницю невідомий влаштував стрілянину в одному з районів міста, в результаті чого постраждали перехожі, всі вони афро-американці. Відразу після нападу поліція почала розшук білого чоловіка, який був помічений недалеко від місця злочину за кермом пікапа. Пізніше стало відомо, що нападників було двоє.

Представник поліції заявив, що за підозрою в нападі заарештований 19-річний Джейк Інгланд (Jake England) і 32-річний Елвін Уоттс (Alvin Watts).

“Зрозуміло, багато що поки залишається невідомо. Ми поки не встановили мотив злочину, але ми продовжуємо ставити питання і сподіваємося, що все стане ясно в найближчі дні”, – розповів поліцейський.

За його словами, підозрюваних вдалося заарештувати після того, як в поліцію надійшло анонімне повідомлення про їх місце знаходження.

За матеріалами РИА Новости