Новини світу. 19 квітня. Для шестирічної Салес Джонсон події минулої п’ятниці стануть одним з найяскравіших спогадів дитинства.

У Салес Джонсон дуже боліли зап'ястя

За хуліганство в підготовчій школі її затримали поліцейські й відвезли у відділок у наручниках.

Драма розгорнулася в крихітному містечку Міліджвілл в Джоржіо. Розгнівана учениця почала трощити все підряд: кидати книги та іграшки, зривати шпалери зі стін, стрибала на оргтехніці, намагалася розбити скляну рамку і навіть скинула полицю, злегка поранивши нею директора школи.

Вчителі дитину втихомирити не змогли і викликали поліцію. Умовляння патрульного теж не подіяли і тоді він Салес заарештував.

“Офіцер зазначив всі пошкодження, і прийняв рішення надягти наручники на ученицю. Це було зроблено для безпеки оточуючих і самої учениці. Офіцер і адміністрація навчального закладу не змогли зв’язатися з батьками учениці, після чого вона була доставлена ​​в поліцейську дільницю”, – розповів шеф поліції міста.

Поліцейські стверджують, що в ділянці наручники з дівчинки зняли і навіть запропонували їй води, поки розшукували батьків, які тепер кажуть, що були нажахані станом своєї дочки. У неї сильно боліли зап’ястя, а від психологічної травми вона страждає досі.

“Їй всього шість років, вчителі не повинні були викликати поліцію і заковувати дитину в наручники”, – обурюється батько дівчинки Ернест Джонсон.

“Можливо, вона дійсно розлютилася, але не думаю що вона вела себе настільки погано, що було потрібно надягати на неї наручники і забирати до відділку”, – згодна з ним тітка Салес Кендіс Руфф.

Америку ця подія розділила. При тому, що тут поліцейські вже заковували п’ятирічну дівчинку в наручники в 2005 році. Як повинні були вчинити вчителі? За застосування фізичної сили вони неодмінно отримали б судовий позов від батьків. Жорсткі дії поліцейського при цьому визнані законними.

На критику на свою адресу поліцейські начальники лише розводять руками. Патрульні діяли строго за інструкцією, яка наказує при затриманні заковувати в наручники правопорушника. І ніяких вікових винятків із цього приводу немає. У той же час звинувачення дівчинці пред’являти не стануть. Для цього вона ще занадто мала.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.