Новини України. 30 квітня. У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що інформація німецьких ЗМІ про те, що нібито канцлер ФРН Ангела Меркель думає над “політичним бойкотом” Євро-2012 в Україну в зв’язку з ув’язненням екс-прем’єр міністра Юлії Тимошенко, є неправдивою.

Хотілося б вірити, що мова йде просто про газетну качку

“Хотілося б вірити, що мова йде просто про газетну качку. Як і в ситуації з президентом ФРН, який спочатку не планував приїжджати на саміт Центральної Європи, а не скасував візит з політичних мотивів, як повідомили на минулому тижні деякі ЗМІ”, – повідом директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

“Не хотілося б думати, що державні діячі Німеччини здатні реанімувати методи часів “холодної війни” і спробувати зробити спорт заручником політики”, – підкреслив він.

Також він нагадав, що ще кілька років тому, коли висловлювалися серйозні сумніви в здатності України встигнути підготуватися до проведення Євро-2012, в ЗМІ активно обговорювалося, що саме Німеччина хотіла б претендувати на чемпіонат, якби УЄФА прийняла рішення не проводити його в Україні.

“Звертає на себе увагу той факт, що які б розбіжності не виникали у німецьких політиків з урядами інших країн в нашому регіоні, ніхто з них навіть натяком не пропонує бойкотувати великі спортивні заходи, заплановані в цих державах на найближчі роки”, – сказав Волошин.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.