Новини країни. 30 квітня. Після року виконання завдань на Балканах в Україну повернулася друга група українських миротворців національного континенту багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косово.

Завершилася ротація українським миротворців в Косово

Про це інформує прес-служба уряду.

З поверненням в Україну цієї групи у складі 53 військовослужбовців завершилася чергова ротація українського миротворчого контингенту багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косово.

В рамках ротації на американській військовій базі “Bondsteel”, де дислокується українська складова багатонаціональної бойової групи “East”, відбулася урочиста церемонія передачі повноважень військовослужбовцям миротворчого контингенту нової – 16-ї – ротації, які представляють 79-ту окрему аеромобільну бригаду Командування Сухопутних військ ЗС України.

Командири старої та нової ротацій підполковники Олег Зубовський та Ілля Федоренко урочисто передали один одному Бойовий прапор національного миротворчого контингенту та доповіли керівнику оперативної групи Міністерства оборони України, командиру 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майору Віктору Муженку про прийом-передачу посади та зони відповідальності.

“За короткий час перебування в Косово я почув лише схвальні відгуки про українських миротворців, їх професійне та самовіддане ставлення до виконання поставлених завдань” – відзначив генерал-майор Віктор Муженко під час офіційної церемонії передачі повноважень.

Керівник оперативної групи Міністерства оборони України вручив командиру національного контингенту 15-ї ротації гвардії підполковнику Олегу Зубовському та кращим із його підлеглих відзнаки та цінні подарунки.

“На українських миротворців покладені чи не найскладніші завдання у бойовій групі: патрулювання, виконання завдань у складі сил швидкого реагування, охорона особливо важливих об’єктів та інші. Я впевнений, що військовослужбовці чергової ротації є професіоналами своєї справи, готовими прийняти будь-який виклик” – зазначив полковник Джефрі Джей Літхен. Також він сердечно подякував особовому складу 15-ї ротації за успішно виконані завдання.

Загалом в ході чергової – 16-ї – ротації у Косово замінено увесь особовий склад українського миротворчого підрозділу – 134 військовослужбовця.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.