Новини України. 24 квітня. Як відомо, до чемпіонату з футболу “Євро-2012” в чотири регіони, які приймають гостей, повинні надійти 286 автомобілів швидкої допомоги.

Швидка допомога на базі Peugeot Boxer типу В

З них 70 реанімобілів типу С (авто на базі Ford Transit) і 216 авто Peugeot Boxer типу В. На їх купівлю бюджет витратив майже 200 млн. гривень.

“Київська міська станція швидкої медичної допомоги отримала один автомобіль Peugeot Boxer типу В для проведення огляду, випробувань та видачі рекомендацій по деяким його характеристикам, – повідомив пресі головний лікар станції Анатолій Вершигора. – Протягом тижня бригади швидкої допомоги виїжджали на виклик саме на цьому автомобілі. Вчора ми повернули його постачальнику”.

А ось на питання про якість авто, Анатолій Вершигора відповідати поки відмовився, але зазначив, що свій висновок уже передав техслужби.

Взагалі, на закупівлю “швидких” гроші з держбюджету виділили ще в минулому році. Машини оплачені і дві фірми (“Горал” і “Красс”) повинні були поставити машини ще в кінці березня. Але, на жаль, цього не відбулося.

Першу партію авто – 49 одиниць – обіцяють передати в найближчі два тижні. Зараз тільки закінчується митне оформлення. А от коли на станції надійдуть інші авто поки невідомо.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.