Новини України. 21 квітня. На Михайлівській площі в Києві біля пам’ятника Княгині Ользі проходить мітинг громадськості проти руйнування Андріївського узвозу.

На Михайлівській площі проходить мітинг на захист історичних будівель Андріївського узвозу

В даний час в заході беруть участь близько 300 осіб. Люди тримають в руках національні прапори, плакати з написом “Наш Андріївський узвіз“,” Живи сьогодні так, щоб з гідністю дивитися в очі завтра”.

Також розгорнуто плакат, де на червоному тлі зображений пам’ятник Батьківщині-Матері, який встановлений на схилах Дніпра в столиці, а поверх цього зображення намальовані донецькі терикони з написом Єнакієве, який символізує майбутнє столиці у випадку, якщо влада буде продовжувати політику руйнування архітектурних пам’яток і стихійної забудови міста.

Як повідомили організатори заходу, в ході акції з власної ініціативи будуть виступати група ТНМК, Мандри, Грін Грей, Анжеліка Рудницька, Олексій Мочанов. Прибудуть також києвознавці, громадські діячі, зокрема Євген Сверстюк, Мирослав Попович, письменниця Оксана Забужко.

Після проведення заходу на Михайлівській площі його учасники мають намір спуститися до будівлі Київської міської адміністрації, щоб передати свої вимоги, зокрема, про введення мораторію на будівництво в історичному центрі міста, про повернення київській громаді незаконно виділених земель, про притягнення до відповідальності осіб, які допустили руйнування Андріївського узвозу.

Також громадськість вимагатиме від столичної влади, щоб вона змусила відновити вже зруйновані історичні будівлі, давати дозвіл на будівництво в історичних зонах Києва тільки з дозволу громадськості та ЮНЕСКО.

Як повідомлялося, сьогодні о 12:00 на Михайлівській площі розпочався мітинг на захист історичних будівель Андріївського узвозу.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.