Новини України. 24 квітня. Заради Євро жінкам доводиться ділити вбиральні разом з чоловіками.

Жінкам доводиться ходити в туалет разом з чоловіками

Київські громадські стаціонарні вбиральні масово закрили на ремонт, причому передусім вирішили відремонтувати жіночі, зробивши на час ремонту туалети формату унісекс.

У центрі Києва майже всі туалети тепер спільні. Британка Кетрін намагається зрозуміти, що означає оголошення на вході до зачиненого на замок жіночого туалету. Після пояснення ТСН ніяковіє. Однак іде, бо і в них на батьківщині таке буває, а до туалету треба.

Місцева прибиральниця пояснює, що жіноча половина у громадській вбиральні на Хрещатику не працює вже тиждень. Його ремонтують, бо скоро Євро.

Продавчиня Тетяна в кіоску по сусідству продає газети, тож до громадського туалету бігає кілька разів на день. Каже – їй неприємно, але виходу немає.

Інша громадська вбиральня, у підземному переході на площі Льва Толстого, теж тепер спільна. При цьому ціна за вхід лишилася незмінною: дві гривні. Місцевий працівник Володимир каже, що іще жодна жінка, дізнавшись, що туалет спільний, заходити туди не відмовилася.

Вхід до іншого громадського туалету, у парку Шевченка – взагалі забито дошками. Чоловіки цю проблему вирішують просто: справляють нужду біля сміттєвих баків поруч із нужником. Дівчатам складніше – хтось бігає до університету, хтось до найближчих кафе.

Коли туалети в центрі столиці запрацюють нормально – невідомо. На оголошеннях біля входу до вбиралень є тільки дата їх закриття на ремонт.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.