Новини технологій. 24 квітня. Китайське національне управління з питань авторського права визнало, що місцева компанія Proview має право на володіння брендом iPad в Китаї.

У Китаї бренд iPad визнали місцевим

Регулятор запропонував компанії Apple, яка володіє цим брендом на світовому рівні, самій знайти рішення з приводу реалізації продукції з брендом iPad на території Китаю.

Китайська компанія Proview Technology спеціалізується на виробництві моніторів. Вона зареєструвала бренд iPad в 2001 році і випускала під ним деякі види своєї продукції. У 2006 році товарний знак був проданий за 55 000 доларів підставній компанії, що належить Apple. Однак за умовами угоди Proview залишила за собою право на використання бренду в деяких країнах, зокрема у Китаї.

У 2011 році Proview подала позов до компанії Apple, в якому зажадала компенсацію в розмірі 1,6 мільярда доларів за використання бренду iPad. У лютому 2012 року Proview зажадала заборони на ввіз і вивіз планшетів Apple iPad з країни, а також на продаж планшетів в Шанхаї. Обидві ці вимоги не були здійснені. Рішення за судовим позовом також досі не прийнято.

Китайський регулятор виніс постанову напередодні суду між Apple і Proview.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.