Новини світу. 21 квітня. У парку Лох-Шор міста Антріма в Північній Ірландії серед інших дитячих атракціонів розташували надувну гірку у вигляді “Титаніка”, що напівзатонув.

Гірка у вигляді "Титаніка"

Це викликало хвилю критики на адресу влади міста, яку звинуватили у відсутності смаку.

Гірка у вигляді “Титаніка” була встановлена ​​в парку до 100-річної річниці від дня аварії лайнера. Це сталося 14 квітня 2012 року. Представник влади Антріма повідомив, що розміщенням цієї гірки ні влада, ні виконавці її замовлення не хотіли нікого образити.

Атракціони в Лох-Шор-парку встановлюються кожен літній сезон протягом останніх трьох років. Серед них – мініатюрна залізниця і надувні конструкції. Їх розміщує приватна компанія на замовлення муніципальних властей. Назва компанії не повідомляється.

Гірка у вигляді “Титаніка” була зроблена не вперше: в інтернеті можна знайти численні зображення такого дитячого атракціону.

Використання “Титаніка” як образу і бренда часто викликає негативну реакцію аудиторії. Останній скандал, пов’язаний з легендарним лайнером, стався під час презентації книги Ліндсей Гіббс “Титанік: тенісна історія”, коли спонсором цього заходу стала горілка Iceberg.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.