Новини світу. 28 квітня. Російська влада домоглися арешту майна і рахунків на понад $ 320 мільйонів, у фігурантів гучних кримінальних справ, які перебувають за кордоном, у тому числі бізнесмена Бориса Березовського, який живе в Лондоні .

На нерухомість Березовського у Франції накладено арешт

“За клопотанням Генеральної прокуратури РФ в іноземних державах накладено арешт на майно, здобуте злочинним шляхом, на загальну суму понад $ 320 млн”, – говориться в доповіді Генпрокуратури РФ.

Зокрема, наголошується в ньому, заарештовано нерухоме майно Березовського на суму близько 13 млн євро у Франції, у Швейцарії накладено арешт на грошові кошти на суму $ 300 млн Нікітіна, в Україні накладено арешт на майно Михайлова на суму більше $ 8 млн, в Монако – на суму більше $ 1 млн на грошові кошти у справі ВАТ “Волготанкер”.

Борис Березовський є в розшуку в РФ за звинуваченням у шахрайстві, відмиванні грошей, спробі насильницького захоплення влади з 2001 року.

З 2003 року бізнесмен постійно проживає у Великобританії як політичний біженець. За даними журналу Forbes, статки Березовського оцінюються в понад 1 млрд доларів.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.