Новини технологій. 5 квітня. Користувачі соцмережі Facebook розповідають, що українські компанії в процесі просування своїх брендів в даній мережі пропонують користувачам за гроші “ділитися” (“лайкати”) контентом зі своїх додатків.

Like Facebook
Facebook платить гроші за "лайки"

Особам, які мають у друзях 1000 і більше осіб, пропонується “лайкнути” фірмову сторінку, потім встановити додаток з цієї сторінки і натиснути “поділитися” під контентом з програми, прокоментувавши його в діалоговому вікні.

Таким чином, піарники розкручують додатки своїх компаній в Facebook. Сума винагороди за одне натискання “поділитися” з коментарем досягає 200 грн.

Правда, ця винагорода виплачується лише один раз. Варто зазначити, що в грудні минулого року американський суд почав розгляд справи, який може закінчитись визнанням незаконності рекламних блоків в соціальній мережі Facebook, в яких користувачі “рекомендують” своїм друзям ті чи інші товари і бренди.

Як повідомлялось, за оцінками експертів, сукупні доходи соцмереж в поточному році досягнуть 10,3 млрд доларів, і в порівнянні з результатом минулого року обсяг ринку зросте на 41,4%.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.