Новини України. 11 квітня. Влада Донецька виступає за скорочення робочого дня городянам в дні проведення матчів Євро-2012.

ЄВРО-2012
Зараз вирішується питання з вихідними днями під час Євро-2012

Про це на прес-конференції повідомив Донецький міський голова Олександр Лук’янченко.

Коментуючи той факт, що пропонується дні проведення матчів Євро-2012 у приймаючих містах зробити вихідними, він зазначив, що зручніше зробити робочі дні короткими, тоді не доведеться їх відпрацьовувати в інші дні.

«Ведеться полеміка з цього питання. Ми пропонуємо зробити скорочений робочий день у ці дні», – зазначив він.

«У літній період часу відпрацьовувати і поєднувати потім суботу, не давати людям виїхати за межі міста кудись відпочити, я думаю, що це не зовсім коректно. Тому ми ще ведемо переговори з місцевим організаційним комітетом і керівництвом УЄФА», – сказав мер.

При цьому Лук’янченко пояснив, що експерти підтвердили, обґрунтували цифрами, з транспортного потоку для Донецька таке рішення буде прийнятним.

Нагадаємо, міста, що приймають чемпіонат з футболу Євро-2012, ініціюють оголошення днів, на які призначені матчі, вихідними.

«Таке рішення зараз розглядається в уряді. Мова йде про те, щоб у кожному з чотирьох міст дні проведення матчів були вихідні. Львову у цьому плані простіше, адже з трьох матчів, які прийматиме місто, два пройдуть у вихідні дні – в суботу і неділю. Ще один матч відбудеться в середу», – повідомили в департаменті «Євро-2012» Львівської міської ради.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.