Новини світу. 9 квітня. Влада німецького міста Нюрнберг виселила бордель з приміщення дитячого саду: на другому поверсі будинку, де виховували дітей, розміщувалися “апартаменти на годину”.

Повія
Повії облаштувалися над дитячим садком

Про те, що дівчата легкої поведінки надають свої послуги просто над дитсадком, дізналися завдяки провокаційному оголошенню, яке одного дня з’явилося на дверях дитячого закладу:

“Ви прийшли за дитиною трохи раніше звичайного? Чи не хочете провести вільну хвилинку з нами? Ми доставимо вам справжнє задоволення”.

У записці повідомлялося також, що з вікна борделя відкривається чудовий вид на дитячий майданчик, тому під час “відпочинку” клієнтам буде зручно наглядати за своїми малюками.

Запискою одразу зацікавилася поліція. Під час розслідування з’ясувалося, що листівки були сфальсифіковані, ймовірно, щоб помститися одній з працівниць борделю. Однак влада все одно зобов’язала бордель з’їхати. На те, щоб залишити приміщення, у “нічних метеликів” є кілька місяців.

Зазначимо, що проституція в Німеччині легальна, однак муніципалітет у справах молоді постановив, що повії можуть пропонувати свої послуги де їм тільки заманеться, “але тільки не над дитячим садком”.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.