Новини України. 13 квітня. Керівництво Єнакіївської виправної колонії №52 вимагає в ув’язнених гроші.

тюрма
В ув'язнених вимагають хабарі

Про це заявив правозахисник Ігор Гаркавенко в своєму ЖЖ.

Гаркавенко опублікував аудіозаписи, які зробили в’язні в кабінеті начальника колонії Сергія Сабо і першого заступника Сергія Ваганова.

“Начальник колонії №52, Сабо Сергій Степанович, з того чи іншого приводу вимагав у засуджених хабара, не тільки для себе, а й для вищестоящих. Вимагання наростало, і грошей йшло все більше”, – пише Гаркавенко.

На записах йдеться про суми в десятки тисяч гривень.

Записи в ув’язнених знайшли і вилучили, відзначає Ігор Гаркавенко в ЖЖ.

“На даний момент, ці ув’язнені, ізольовані від усіх інших і знаходяться строго на підвалі, в ізоляторі. Троє з них були побиті – Бутенко Олег Валерійович, Гасанов Ізмаїл Тахіровіч, Макарютін Олександр Леонідович, Гасанов Ізмаїл порізав собі вени”, – пише правозахисник.

Гарковенко повідомив, що відіслав записи в Державну пенітенціарну службу.

В Пенітенціарній службі підтвердили, що заяви про порушення в Єнакіївській колонії їм надходили.

“У нас є отримана інформація про нібито факти порушення службової дисципліни і навіть може бути кримінального законодавства. Зараз ця інформація обробляється в пенітенціарному відомстві, і я вас запевняю, що відповідно до чинного законодавства будуть прийняті необхідні рішення”, – сказав заступник голови Пенітенціарної служби Ігор Андрушко, пише tochka.net.

Він розповів, що зараз спеціальні оперативні служби перевіряють інформацію по особовому складу колонії.

У той же час, прес-офіцер Управління Пенітенціарної служби в Донецькій області Антон Глушков повідомив, що керівництво колонії №52 відсторонено від виконання обов’язків на час перевірки.

Глушков сказав, що “репресій” щодо ув’язнених не застосовувалося.

В аудіофайлах розкривається налагоджена схема співпраці між ув’язненими і керівництвом колонії. так, ув’язнені за гроші можуть провозити в колонію пиво, горілку і навіть наркотики, ходити в лазню.

Керівництво в свою чергу вимагає за рахунок ув’язнених будувати їдальню, годувати робітників. Також звучать заяви про те, що зеки купують начальству цінні речі, наприклад, ігрову приставку для дитини.

Фрагмент аудіозапису, зробленого, як запевняє правозахисник, при розмові ув’язнених з першим заступником колонії № 52 Сергієм Вагановим (на записи “В’ячеславович”).

На записі йдеться про начальника колонії Сергія Сабо (“Степанич”, “Хазяїн”).

(Увага!!! Запис містить ненормативну лексику)

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.