Новини здоров’я. 3 квітня. Середня тривалість пологів у США збільшилася на дві з половиною години за півстоліття.

Американки стали слабкішими

Ці дані були отримані в ході дослідження, проведеного співробітниками Національних інститутів охорони здоров’я (NIH) на чолі з Кетрін Лон (Katherine Laughon).

Група Лон проаналізувала дані двох попередніх досліджень. Перше описувало близько 39,5 тисячі пологів при нормальному терміні вагітності, які були зафіксовані в США в період з 1959 по 1966 рік. У другому дослідженні брали участь більше 98 тисяч американок, які народили в строк в період з 2002 по 2008 рік.

За результатами дослідження, у жінок, вагітних первістками, середня тривалість першого періоду пологів збільшилася на 2,6 години. Серед тих американок, які раніше народжували, різниця в тривалості зазначеного періоду склала 2:00.

Дослідники також з’ясували, що частка американців, народжених шляхом кесаревого розтину, за півстоліття зросла в чотири рази і в 2002-2008 роках склала 12 відсотків. Крім того, значно збільшилася і частка вагітних, яким під час пологів вводили знеболюючі в хребетний канал. У 1960-х роках епідуральна анестезія застосовувалася лише в чотирьох відсотках пологів, тоді як в 2000-х таким способом знеболювали 55 відсотків жінок.

Початком пологів вважається поява регулярної родової діяльності (так званих “схваток”). Нормальна тривалість пологів для першородящих жінок становить від 9 до 11:00, максимальна – 18 годин. У жінок, які народжують повторно, процес протікає швидше – в середньому за 6-8 годин. Максимально допустима тривалість повторних пологів становить 14 годин. У разі перевищення максимальної тривалості пологи вважаються затяжними.

Джерело  Медновости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.