Новини економіки. 3 квітня. Втрачені заощадження вкладників Ощадбанку колишнього СРСР держава буде компенсувати в першу чергу людям, яким виповнилося 80 років, повідомляє прес-служба Партії регіонів у вівторок.

Літні люди першими отримають тисячу

“Хочу особливо акцентувати увагу на тому, що в першу чергу мова йде про громадян старшого віку, про тих, кому виповнилося 80 років. Тобто держава розуміє, що саме ці громадяни найбільше потребують фінансової турботи, додаткового грошового забезпечення”, – сказав народний депутат України (фракція Партії регіонів) Олексій Плотніков, коментуючи повідомлення голови правління “Ощадбанку” про те, що перший транш для виплат громадянам за вкладами Ощадбанку СРСР прийде вже в червні нинішнього року.

Характеризуючи механізми реалізації програми з повернення громадянам коштів Ощадбанку колишнього СРСР, парламентарій сказав, що на подібному рівні ця ініціатива здійснюється вперше в історії.

“Щодо практичної реалізації – вона досить реалістична, щодо самого факту – це заслуговує схвальної оцінки… Тому що за всі роки незалежності жодного разу не була вирішена ця проблема. І жоден уряд не підходив до її вирішення так комплексно, як запропоновано в ініціативах президента України”, – зазначив Плотніков.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.