Новини України. 5 квітня. Юлія Тимошенко звернулась з листом до італійського Уряду з проханням відмовити українським силовим органам в екстрадиції Арсена Авакова до України.

Юлія Тимошенко і Арсен Аваков
Тимошенко просить Італію лишити Авакова в себе

Про це повідомив Голова фракції “БЮТ-Батьківщина” Андрій Кожем’якін після зустрічі з Юлією Тимошенко у Качанівській колонії.

Кожем’якін також поінформував про те, що у вівторок в Італії відбудеться суд, на якому буде розглядатися питання екстрадиції Арсена Авакова до України і у якому він буде брати участь, як офіційний представник від партії “Батьківщина”.

Андрій Кожем’якін наголосив, що Політрада партії “Батьківщина” уповноважила його, як заступника Голови партії, надати італійському Уряду та представникам суду офіційні звернення від партії “Батьківщина”, а також звернення фракції “БЮТ-Батьківщина” у Верховній Раді з проханням відмовити в екстрадиції Арсена Авакова до України у зв’язку з тим, що Аваков піддається переслідуванню за політичну діяльність.

“У зверненнях чітко зазначено, що Арсен Аваков не здійснював жодного злочину. А оголошений був розшук лише через свою опозиційну діяльність і непохитну політичну позицію. Саме тому влада прагне його повернути, щоб здійснити чергову показову політичну розправу над своїм опонентом”, – підкреслив Андрій Кожем’якін.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.