Новини України. 21 квітня. Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко була доставлена ​​в Центральну клінічну лікарню № 5 Укрзалізниці (Харків), близько 23:00 в п’ятницю.

Юлія Тимошенко
Разом з Тимошенко в лікарню привезли ще якусь жінку

Інформацію про перевезення Тимошенко до лікарні джерело, близьке до пенітенціарної службі. Отримати офіційне підтвердження або спростування цієї інформації поки не вдалося.

За інформацією, о 18:00 у ворота Качанівської виправної колонії, де Тимошенко відбуває покарання по “газовій справі”, проїхали дві швидкі допомоги, мікроавтобус і чотири міліцейські машини. При цьому біля стін колонії знаходилося ще кілька міліцейських машин. (Як правило, якщо перед колонією не проходять масові акції, там чергує тільки одна машина міліції – ред).

Приблизно в той же час персоналу ЦКБ № 5 була дана команда залишатися на робочих місцях.

“Разом з Тимошенко в лікарню привезли ще “якусь жінку”. “Обидві не промовили жодного слова”, – цитує інтернет-огляд своє джерело, який також повідомив, що разом з Тимошенко приїхало багато супроводжуючих. Коли почалося оформлення паперів, частина супроводжуючих поїхала.

У свою чергу, інформацію про те, що Тимошенко була доставлена ​​в Центральну клінічну лікарню № 5 Укрзалізниці, підтверджують в прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

“У п’ятницю ввечері, після ознайомлення з висновками німецьких лікарів Юлія Тимошенко висловила бажання почати лікування в клініці, яка була запропонована для початку її реабілітації в місті Харкові (Центральна клінічна лікарня Укралізниці).

Трохи пізніше Юлія Тимошенко зібрала всі необхідні речі та висловила готовність приїхати в лікарню. Зараз екс-прем’єр вже прибула до клініки, де їй буде запропоновано пройти весь комплекс рекомендованих німецькими та українськими лікарями процедур”,- повідомили в у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Нагадаємо, вчора ввечері захисник екс-прем’єра Сергій Власенко заявив, що німецькі лікарі клініки Charite не рекомендували екс-прем’єру України Юлії Тимошенко лікуватися в ЦКБ № 5 Укрзалізниці в Харкові.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.