Новини України. 9 квітня. Коли Янукович дав доручення починати проти Тимошенко політичні репресії, вона жартувала, що скоро вони звинуватять її у вбивстві.

Юлія Тимошенко
Тимошенко вмовила ГПУ не "шити" їй справу вбивства Джексона

“Зараз мій жарт став реальністю”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба БЮТ.

“Можна було б скільки завгодно іронізувати з приводу спроб Генеральної прокуратури у якийсь дикий спосіб прив’язати до мене вбивство Євгена Щербаня. Можна було б саркастично злословити також про мою причетність до загибелі Майкла Джексона чи Уітні Х’юстон. Можна було б… Але не варто. Бо такі правила диктатури: вона смішна і страшна водночас. І все менше й менше людей в країні сміється над новим диктатором, бо це сміх скрізь сльози”, – заявляє Юлія Тимошенко.

“Безглузда прив’язка мене до справи Щербаня – це абсурд, – продовжує екс-прем’єр,-  Абсурд – він абсурд і є. Він не підлягає аналізу, не може бути оскаржений чи висміяний. Він – по той бік моралі, порядності, людяності, здорового глузду. Змагатися проти цього абсурду справа невдячна й безперспективна, бо це потойбіччя, задзеркалля, антисвіт.

Тимошенко надіється, що люди добре розуміють, якими “гнилими нитками зшито цю справу, кому вона вигідна і наскільки абсурдна”.

“Я прекрасно знаю цю владу, її характер, норов, підлість, підступність. Я знаю, що вони з задоволенням і без тіні сумніву переступлять через будь-які моральні пороги, щоб знищити людину, яка не згодна з їх пануванням у країні”, – відзначає Тимошенко.

За її словами, вона ніколи не пробачить, що в цей сценарій втягнули сина людини, яка загинула. Для нього це справді трагедія – а не підстава для прес-конференції чи заяви.

“Взяти і витягнути на публіку дитину, змусити спекулювати її на пам’яті загиблого батька… Я не знаю, де беруться такі потвори, в чиїх головах народжуються такі плани…”, – заявляє Юлія Тимошенко.

“Не можна так робити. Не можна. Незалежно від рівня ненависті до політичного опонента, незалежно ні від чого”, – додає екс-прем’єр.

Тимошенко сподівається, що син Євгена Щербаня зрозуміє, як “підло та низько його використали”, і більше так не робитиме, оскільки це вже “питання вищої моральної компетенції”.

“Той, хто оцінюватиме колись його життя на цій землі, живе не в “Межигір’ї”, – заявляє Юлія Тимошенко.

Тимошенко закликала всіх людей не опускати руки та боротися.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.