Новини здоров’я. 20 квітня. Вважається, що людський мозок використовує не більше 10% свого потенціалу, однак вчені з США не згідні: якщо б це було правдою, люди були б майже мертві.

мозок
Немає ніяких доказів того, що ми використовуємо лише 10% потенціалу мозку

Дослідження мозку показують, що в мозку немає жодної області, яка постійно залишалася б неактивною. Також, травма будь-якої з ділянок мозку призводить до певних наслідків.

Вперше ідея про те, що мозок має величезний потенціал, виникла в першій половині 20 століття, коли вчені експериментували з щурами, видаляючи у них шматочки мозку. Той факт, що пацюки продовжували функціонувати з пошкодженим мозком, змусив учених припустити, що в нереалізованих областях мозку ховаються наші телепатичні і екстрасенсорні здібності, які ми досі в собі не розвинули.

«Безумовно, непогано уявляти собі, що ми можемо стати краще і вдосконалити свої здібності, однак у нас немає ніяких доказів того, що ми використовуємо лише 10% потенціалу мозку», – відзначили дослідники з університету Вашингтона.

Робота головного мозку забирає близько 20% крові, і таким чином, якби ідея про 10% була вірною, 100% реалізація теоретично не була б можливою.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.