Новини спорту. 13 квітня. Глава ФФУ Григорій Сурків сам створив систему, де арбітри судять так як судять і в нього ще вистачає нахабства звинувачувати “Шахтар”.

Палкін: Суркіс сам винен в тому, що є такі арбітри

Про це сказав генеральний директор ФК “Шахтар” Сергій Палкін в інтерв’ю прес-службі клубу.

“Сьогодні “Шахтар” сильніший і як клуб, і як команда. Якщо трапляються суддівські помилки, то за них має вибачатися ні хто інший, як Григорій Суркіс, керівник Федерації футболу України. Тому що саме він вибудував систему, в якій можливими є недоліки в роботі арбітрів. Протягом довгих років суддівський корпус обслуговував інтереси “Динамо”, що призвело до нездорової атмосфери в українському футболі в цілому”, – сказав Сергій Палкін.

“Тобто, по-хорошому, Суркіс має вибачатися перед українськими клубами після кожного туру. Корінь зла знаходиться все в тому ж конфлікті інтересів, про який уже чимало говорилося”, – додав він.

За словами гендиректора “Шахатаря”, у братів Суркісів сьогодні ще й вистачає нахабства звинувачувати гірників в контролі на суддями.

“Брати Суркіси, один із яких очолює ФФУ, а другий – клуб «Динамо», створили систему під себе. Зараз же, коли вона дала збій, а “Динамо” об’єктивно втратило колишні позиції, в них вистачає нахабства звинувачувати “Шахтар” у тому, що він мало не керує діями арбітрів”, – сказав Сергій Палкін.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.