Новини світу. 17 квітня. Один із суддів на процесі Брейвіка за допомогою фальшивого профайла на Facebook закликав стратити “норвезького стрілка”.

Суддю Томаса Індребо підвела електронна адреса

Йому загрожує відсторонення від справи.

Один з п’яти суддів на “процесі століття” у справі про теракти в Осло 22 липня 2011 зажадав смертної кари для виконавця злочинів 33-річного Андерса Берінга Брейвіка.

Представник правосуддя Томас Індребо створив для цієї мети окремий профайл в соціальній мережі Facebook, яким він скористався щоб залишити коментар під статтею про теракти в групі однієї з найвідоміших норвезьких газет.

“Найбільш об’єктивне і справедливе покарання у подібному випадку – смертна кара“, – написав суддя, поставивши після повідомлення десять знаків оклику.

Незважаючи на те, що Індребо скористався псевдонімом, його видала електронна адреса, за якою швидко встановили істинного автора послання.

Окружний прокурор Свен Холден підтвердив, що слідству відомо про інцидент в соцмережі. Перед початком другого дня судового процесу над Андерсом Брейвіком, в окружному суді відбудеться екстрена нарада.

Захист і звинувачення підсудного зажадали його негайного відсторонення від справи. У разі, якщо особа судді підтвердиться, клопотання сторін буде задоволено.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.