Новини України. 3 квітня. Вища кваліфікаційна комісія суддів констатує небажання осіб, які пройшли добір на посаду судді в 2011 році, іти працювати в суди Донецької й Луганської областей.

Самсін: де ви бачили, щоб суддя останнім часом отримував службове житло?

Про це на прес-конференції заявив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін.

“За результатами проведення першого добору, на жаль… вкрай складна ситуація, ви це знаєте, у таких регіонах, як Донецька й Луганська область”, – сказав він.

Голова комісії зазначив, що в першу чергу причиною даної ситуації є неможливість забезпечення в повному обсязі покладених соціальних гарантій для суддів, які працюють у регіонах.

“Зазначена обставина свідчить у першу чергу про відсутність чинного механізму впливу кандидатів і соціальну незахищеність. Сьогодні суддя може отримати службове житло, скажіть мені, будь ласка, де ви бачили, щоб суддя останнім часом, особливо у віддалених районах, отримував службове житло – це тільки в казках може бути”, – сказав він.

Самсін звернув увагу осіб, що перебувають у резерві, які претендують на посаду судді (81 особа), що ВККС найближчим часом оголосить ще один конкурс на заняття посад у цих областях.

Він також додав, що всі посади суддів, поза залежністю від того, який цей суд, є рівнозначними, і на кожній з посад людина може реалізувати свій професійний потенціал.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.