Новини України. 20 квітня. Київський районний суд Харкова призначив розгляд по суті кримінальної справи проти колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, обвинуваченої у зловживанні на посаді керівника корпорації “Єдині енергетичні системи України” на 10:00 28 квітня.

Головуючий суддя відхилив всі клопотання, заявлені захистом 19 квітня

Про це заявив головуючий суддя Костянтин Садовський, повідомляє Сегодня.

Він відхилив всі клопотання, заявлені захистом 19 квітня.

Нагадаємо, 19 квітня Садовський заслухав виступи представників звинувачення, які заявили, що вважають необгрунтованими внесення захистом клопотань, і попросили суд їх відхилити.

Зокрема, представники звинувачення просили суд не задовольняти клопотання про допуск до зали суду фотографів і відеооператорів, посилаючись при цьому на практику ряду європейських країн.

19 квітня Київський райсуд Харкова в приміщенні Апеляційного суду Харківської області почав розгляд справи проти Тимошенко по ЄЕСУ.

В рамках розслідуваної справи екс-керівнику ЄЕСУ пред’явлені звинувачення в організації приховування валютної виручки, організації неодноразового ухилення від сплати податків на загальну суму понад 16 млн гривень, розкрадання і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн гривень ПДВ, службового підроблення та замаху на розтрату 405,5 млн доларів коштів державного бюджету.

Тимошенко очолювала корпорацію ЄЕСУ, яка займалася імпортом природного газу, з 1995 по 1997 роки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.