Новини України. 28 квітня. Юлію Тимошенко не доставили з Качанівської виправної колонії в Апеляційний суд Харківської області, де Київський районний суд Харкова розпочав слухання по суті кримінальної справи за обвинуваченням екс-прем’єра у злочинах у зв’язку з діяльністю корпорації «Єдині енергетичні системи України».

Розгляд судової справи по ЄЕСУ відклали через відсутність Тимошенко

Засідання почалося вчасно. У залі було багато народних депутатів від БЮТ. Присутні також лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк, народний депутат Микола Томенко. Присутні всі захисники Тимошенко і всі прокурори.

Майже відразу після початку засідання пролунав стук у двері – лідер ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов з групою «БЮТівців» були обурені тим, що двері закриті: «Ви не маєте права закривати двері, це відкритий суд!». Вони зайшли в зал. Суддя Костянтин Садовський продовжив засідання.

Він зачитав заяву Тимошенко про те, що вона не зможе брати участь в засіданні й просить відкласти суд до свого одужання.

Прокурор, державний обвинувач Віктор Лобач, заявив, що звинувачення не проти задоволення заяви Тимошенко, враховуючи, що на запит Міністерства охорони здоров’я комісія повідомила, що потрібно додатковий час, близько двох тижнів, щоб зробити висновок: чи може Тимошенко бути присутньою в суді.

Захист наполягав на тому, що судове слухання потрібно не відкласти, а припинити, заявив Сергій Власенко.

У результаті суддя Костянтин Садовський заявив, що прийняти рішення у справі без участі Юлії Тимошенко неможливо і призначив засідання на 10.00 21 травня.

За матеріалами Mediaport

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.