Новини здоров’я. 30 квітня. 64-річна австралійка з Мельбурна стала першим пацієнтом у світі, яка випробувала на собі новий рідкий засіб компанії Ikaria, що запобігає розвиток серцевої недостатності після серцевого нападу.

серце
Створено ін'єкцію, що захищає від серцевої недостатності після нападу

Полін Фултон перенесла важкий серцевий напад. Через два дні жінці зробили ін’єкцію, яка представляє собою серцеву основу, яка розсмоктується, отриману з морських водоростей. Ця рідина, що перетворюється після введення в гель, призначена зменшити набряк, збудувавши захисний каркас навколо м’язів, які ризикують збільшитися.

Фахівці сподіваються, що ін’єкція запобіжить розширенню серця, що є причиною 40% випадків серцевої недостатності у жертв серцевого нападу. Через шість тижнів рідина повинна розпастися і вийти з організму через нирки.

Професор Вільям Ван Гаал, кардіолог, який проводив процедуру, стверджує, що ін’єкції можуть стати звичною практикою в найближчі три роки. Це принципово новий підхід, що дозволяє значно підвищити шанси на одужання, оскільки ін’єкція також знижує ризик утворення тромбів.

За матеріалами Медицинская информационная сеть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.