Новини України. 3 квітня. З Уманського СІЗО звільнили шістьох хлопців, обвинувачених студенткою в згвалтуванні.

Дівчину за наклеп можуть покарати

Того вечора, розповідають хлопці, пили пиво у дворі на лавочці. Поруч сиділа компанія дівчат. Вирішили познайомитися.

“Запропонували їм випити, вони сиділи, випивали, коньяк ніби, поговорили, поспілкувалися півгодини, потім роз’їхалися по домівках”, – розповідає житель Умані Костянтин Коява. А вже на наступний день їх усіх по черзі заарештували і пред’явили звинувачення в груповому згвалтуванні студентки.

Це відбулося незабаром після трагедії з Оксаною Макар в Миколаєві. Сім’ї затриманих пережили справжній жах. Матері кажуть, що боялись навіть виходити на вулицю.

“Це просто не можна передати словами, що ми пережили, що пережили наші діти”, – обурюється мати одного із затриманих хлопців Наталя Сухаріпа.

“У мене вдома, наприклад, робили обшук, були сусіди, ну жах взагалі”, – додає мати іншого затриманого Наталія Супрун.

Втім, уже через кілька діб слідчі почали підозрювати, що справа не настільки однозначна. Принаймні, перші медичні експертизи не виявили на тілі дівчини ні слідів згвалтування, ні фізичного насильства. А потім знайшовся таксист, який розповів, що того вечора віз дівчину. Саме в той час, коли по її показаннями з неї знущалася група хлопців. Нарешті, на дев’ятий день потерпіла зізналася правоохоронцям – наклепом помстилася хлопцям за образу.

“Вона пояснювала це тим, що ці молоді хлопці її там ображали, коли вони спільно вживали спиртні напої і насміхалися над нею, ось такі її були свідчення”, – розповів заступник прокурора Черкаської області Володимир Вегера.

Затриманих відпустили, проте кримінальну справу ще не закрили. Чекають результатів останніх експертиз. Дівчини в місті зараз немає, на пари в вуз вона не ходить. Проте захисники обвинувачених вже заявили – вимагати для студентки покарання за наклеп.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.