Новини світу. 14 квітня. Брат і сестра з Німеччини, що живуть як подружня пара і зачавшие чотирьох дітей, програли в Європейському суді з прав людини позов проти німецького закону, що забороняє інцест.

Пара не бачить інцесту у своїх стосунках

Патрік Штюбинг і Сюзан Каролевски не знали один одного в дитинстві і зустрілися, коли йому було вже за 20, а їй 16.

Штюбинг після народження був поміщений в прийомну родину і розшукав своїх кровних родичів тільки після смерті біологічної матері. Між братом і сестрою за згодою зав’язалися близькі стосунки, вони народили чотирьох дітей, двоє з яких кваліфікуються як інваліди.

Суд у Страсбурзі визнав, що німецькі закони не порушують фундаментальне право Штюбинга і Каролевски на сімейне життя. У 2005 році Штюбинг був засуджений за інцест і відбув 14 місяців у в’язниці. Його сестра була звільнена від кримінальної відповідальності, оскільки вона страждає психічним розладом і, як було встановлено, лише частково може відповідати за свої вчинки.

Троє їхніх дітей в даний час виховуються в притулках. Німецькі закони, що забороняють сексуальні зв’язки між братами і сестрами, частково мотивуються підвищеним ризиком народження дітей-інвалідів в результаті кровозмішення. Однак Штюбинг і Каролевски наполягають на тому, що їх любов нічим не відрізняється від будь-якої іншої, а підвищений ризик народження інвалідів існує і в інших зв’язках, наприклад, між людьми із вродженою інвалідністю, що законом не забороняється.

Адвокати Штюбинга посилалися на приклади таких країн, як Франція, Туреччина, Японія і Бразилія, де кровозмішання у зв’язках не переслідуються.

Джерело ВВС 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.