Новини здоров’я. 19 квітня. Венеричні хвороби переслідують людей з давніх часів, і як і раніше ця тема овіяна чутками і міфами.

молодь-секс
Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, слід знати більше про венеричні хвороби

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, слід знати, що таке захворювання, що передаються статевим шляхом, і як від них уберегтися.

1. Деякі люди вважають, що венеричні хвороби не передаються за допомогою орального сексу. Насправді, будь-який вид незахищеного контакту загрожує інфекцією. Оральний секс особливо небезпечний, якщо в яснах коханців є мікротравми. Цей вид задоволення може стати причиною зараження герпесом, гонореєю, хламідією і вірусом папіломи людини.

2. Чи правда, що герпесом можна заразитися, якщо у партнера спостерігається активна фаза захворювання? Фахівці попереджають, що вірус починає поширюватися незадовго до появи перших симптомів. Більш того, у 80% людей, заражених герпесом, або немає ніяких симптомів, або вони не знають, як їх розпізнати.

3. Чи можна займатися сексом без презерватива в басейні або теплій хлорованій воді без побоювання заразитися ЗПСШ? Хлор не є дезінфектантом, і тому не вбиває мікроорганізми, що викликають ці захворювання. Також, хлор не врятує від небажаної вагітності. Більш того, гаряча вода може пошкодити оболонку презерватива.

4. Чи запобігають протизаплідні таблетки зараженню венеричними хворобами? Відповідь негативна! Оральні контрацептиви є лише засобом від небажаної вагітності, і не мають нічого спільного з методами захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом.

5. Тілесний контакт, на відміну від статевого акту, не так небезпечний в плані інфекції, однак такі хвороби, як сифіліс або герпес, можуть передаватися від людини до людини через фізичний контакт, особливо, якщо мікроорганізми, що викликають їх, потрапляють в ранки на шкірі, в роті або в горлі.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.