Новини України. 11 квітня. Відео. На знімальну групу програми “Гроші” телеканалу “1+1” напали.

В УДО кажуть, що працівника перевірять

Машину департаменту журналістських розслідувань каналу “1+1” вдень заблокувало інше авто. З’ясування стосунків закінчилося тим, що журналістам розбили камеру, інформує сайт ТСН.

Попри те, що нападник виходив із машини з емблемою Управління державної охорони і заходив у стіни саме цього відомства, його офіційні представники переконують, що інцидент до службової діяльності відношення не має. Адже бійка сталася за межами відомства і під час обідньої перерви.

Журналіст програми “Гроші” Михайло Ткач розповів, що після зйомок у Кабміні знімальна група повернулася до припаркованої автівки, де її чекав сюрприз.

“Під’їжджає людина, нас блокує, бачить, що водій в машині, блокує і йде”, – розповів журналіст.

Чоловік, що вийшов із машини, під склом мав нашивку Державної служби охорони. Спроба знайти і прибрати блокувальника результату не дали.

За годину власник автомобіля з’явився і відразу перейшов в атаку: “На якій підставі ви знімаєте мене?”.

На зауваження журналіста, що він заблокував їхнє авто, коли водій пропонував йому помінятися місцями, чоловік лише відповів, що не знає їх і взагалі вперше бачить. Журналіст попросив чоловіка залишити розборки, прибрати машину і дати знімальній групі поїхати на роботу, однак розбишака був невблаганний: “Ви мені поясніть навіщо ви знімали мою машину”.

Камера порушника дратує найбільше – зі словами “прибери свою камеру” він б’є по ній. Міліціонер поряд лише спостерігає. У нього на те свої причини.

Співробітник ДАІ сказав дуже сумну річ. Сказав, що у співробітника ДАІ набагато менше повноважень, ніж у співробітника УДО“, – пояснив журналіст.

Однак правоохоронець все ж попросив розлюченого чоловіка дати журналістам дорогу. Розсекретити особистість блокувальника працівники держохорони так і не наважилися. Обіцяного відео з камер спостереження в ТСН не дочекалося.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.