Новини світу. 9 квітня. Японська корпорація Sony до кінця поточного року може скоротити 10 000 співробітників по всьому світу, або шість відсотків всього персоналу.

Sony, соні
Sony звільнятиме праціників

У самій компанії цю інформацію поки не підтвердили. На 31 березня в Sony працювало трохи більше 168 000 чоловік.

На початку квітня Sony призначила новим президентом Кадзуо Хірая, який змінить на цій посаді Ховарда Стрінгера. Останній, у свою чергу, з червня 2012 обійме посаду голови ради директорів Sony.

Хірай вже пообіцяв зробити “болючі” кроки, щоб зробити продукцію корпорації більш привабливою для споживачів порівняно з товарами її основних конкурентів – Apple і Samsung. Учасники ринку очікують, що новий президент закриє неприбуткові для Sony напрями і реструктурує компанію.

В Sony в листопаді минулого року попередили, що за підсумками чергового фінансового року розраховують отримати збиток в 90 мільярдів ієн (1,2 мільярда доларів). Bloomberg зазначає, що для Sony це буде четвертий поспіль збитковий рік.

При цьому з 2000 року капіталізація компанії знизилася в десять разів – з 200 до 20 мільярдів доларів. Для порівняння, ринкова вартість Apple піднялася до 591 мільярда, а Samsung – до 171 мільярда доларів.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.