Новини України. 2 квітня. Сьогодні у Печерському районному суді Києва має відбутися перше судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка за епізодом про так зване отруєння Віктора Ющенка, який був виділений в окрему справу 21 січня 2012.

Сьогодні розглядатимуть справу про отруєння Ющенка

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як написали прокурори в обвинувальному висновку, “екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади і посадовими особами, які вчинили зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденка“.

У Народній самообороні нагадали, що Валентин Давиденко – екс-водій колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка – на допиті в суді 18.08.2011 р. заявив, що його права не порушувалися. Пізніше, пояснюючи свою участь у процесі, Давиденко повідомив: “Коли мене викликали в прокуратуру по справі, мені слідчий пояснив, що були порушені мої права” і продиктував, що саме має бути написано в заяві про нібито злочин проти нього.

Луценко, а також Тарасенко та Павленов, які працювали в департаменті карного розшуку МВС, звинувачуються в тому, що в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка незаконно продовжили оперативно-розшукову справу стосовно Давиденка, що дозволяло вести стеження за водієм і прослуховувати його телефон.

Засідання Печерського районного суду повинно початися в 9:30.

Як відомо, 27 лютого Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою з групою осіб та в перевищенні посадових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Екс-міністра засудили до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.