Новини спорту. 19 квітня. Після двох стартових поразок на чемпіонаті світу з хокею в Дивізіоні 1А тільки перемоги в трьох останніх матчах турніру залишали “жовто-синім” теоретичні шанси на підвищення в класі.

"Синьо-жовті" втратили всі шанси на вихід у топ-дивізіон

Перший крок в цьому напрямку підопічним Анатолія Хоменко належало зробити в поєдинку з командою Великобританії, повідомляє Сегодня.

Спочатку все складалося на нашу користь: українці володіли помітною перевагою і вийшли вперед після кидка Побєдоносцева, який відзначився в третьому матчі поспіль (до речі, захисник “Донбасу” відкрив рахунок і в поєдинку з британцями на торішньому домашньому ЧС).

Але в другому періоді пішла традиційна вже серія помилок в обороні, і за 10 хвилин все перевернулося з ніг на голову – 1:3. На щастя, наші швидко відігралися: Климентьєв реалізував більшість, а Побєдоносцев оформив дубль.

Підсумковий рахунок другого періоду (3:3) протримався аж до фінального свистка. А в овертаймі успіх посміхнувся британцям: Дауд кинув з-під захисника майже від “синьої” лінії і потрапив точно в “будиночок” Балабану – 3:4.

Таким чином, набравши в трьох матчах лише одне очко, “синьо-жовті” втратили всі шанси на вихід у топ-дивізіон. Більш того, тепер над українцями, які займають п’яте місце в таблиці (з шести учасників), нависла реальна загроза вильоту до другого дивізіону. Нагадаємо, в класі знижується остання команда групи. Таким чином, сьогоднішня зустріч з японцями стане для підопічних Хоменка “матчем життя”.

Матч Словенія – Україна відбудеться сьогодні в 21:00.