Новини політики. 24 квітня. Сьогодні парламент в черговий раз обиратиме омбудсмена.

Лутковська: омбудсмен має бути верхівкою айсберга з громадського суспільства

Кандидатура одна – урядовий уповноважений у Європейському суді з прав людини Валерія Лутковська. Спікер Верховної Ради Володимир Литвин раніше прогнозував, що обговорення цієї кандидатури буде палким.

“Давайте будемо чесними – людина виконуватиме ті речі, які говорить влада. Тобто, якщо так швидко і так принципово під таким тиском збиралися підписи, є завдання обов’язково голосувати, то хіба будуть якісь зміни? Або хтось зможе піти проти цього?”, – каже президент Центру “Ла Страда-Україна” Катерина Левченко.

“З моєї точки зору і, власне, я так розумію, з точки зору, яка підтримується громадськими організаціями зараз, омбудсмен має бути верхівкою айсберга з громадського суспільства, яке спільно має працювати на захист прав людини в Україні”, – сказала кандидат на посаду омбудсмена Валерія Лутковська.

Зазначимо, минулого тижня Валерія Лутковська закликала Європейський суд не розглядати справу Луценка проти України. Вона зауважила, що в судовій справі проти екс-міністра внутрішніх справ не було жодних політичних мотивів.

Нагадаємо, опозиція відмовилась висунути свою кандидатуру на посаду омбудсмена.

За матеріалами Новини 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.